Webson fin logo (1) Copy.png
svgexport-1 (15).png

Webson er kjærlighetsbarnet til den litt eldre og godt etablerte bedriften Proweb AS. Proweb har levert SaaS løsninger til private og offentlige virksomheter siden tidlig 2000 - tallet og Webson (som startet som Webofficeone) har alltid vært vårt eget system for a håndtere alt fra mail og chat til prosjektstyring og ressurshåndtering.

Etter mye frustrasjon og misnøye over eksisterende løsninger ble vår løsning rett og slett å lage en egen plattform, denne håper vi nå andre bedrifter også kan nyte godt av.

En ny og enklere hverdag.

svgexport-1 (16).png

Teamet

5ff5b9e5e54262e5d909016b_Bjørn_Webson.jpg

Bjorn Berntsen

Daglig Leder / CEO

Bjørn@webson.no

+47 90 92 84 33

5ff5b9e6b143109532fb98af_Majken_Webson.jpg

Majken Guldbrandsen

Konsulent / Produktansvarlig

Majken@webson.no

+47 33 48 32 32

5ff5b9e6300b4ae8e58a178c_Thomas_Webson.jpg

Thomas Freitag

Konsulent / Produktansvarlig

Thomas@webson.no

+47 33 48 32 32

5ff5b9e6ab9d0ff226c5a402_Martin_Dahl.jpg

Martin Dahl

Systemutvikler

Martin@webson.no

5ff5b9e5af6f527f06c30393_Andreas_Webson.jpg

Andreas Aulin

Systemutvikler

Andreas@webson.no

f030daab-50ce-4e99-938d-86507d57d8a1.jpg

Morten Klæbo

Salg / Markedsføring

Morten@webson.no

+47 48 11 0007

Borgeskogen 4, 3160, Stokke, Norway
+47 33 48 32 32
post(@)webson.no
www.webson.no

42c3e849-3d72-403e-8cce-9df3edd76859_edited.jpg

Christopher Johansen

Systemutvikler

Christopher@webson.no

resize_image.jfif

 Piotr Szura

Systemutvikler

Piotr@webson.no

Sammen med ledene selskaper, strukturerer vi morgendagen sammen for å skape en bedre jobbflyt og effektivitet